Burçlar Burçlara Göre Uygun Meslekler Burçlara Uygun Meslekler-Astroloji ve Meslekler

Burçlara Uygun Meslekler-Astroloji ve Meslekler

Her insan iyi bir mesleğe sahip olmayı, severek çalışmayı ve başarılı olmayı ister. Zorla çalışılan bir iş, kazanç sağlama zorunluluğu ile sevilmeyen veya ilgi alanının dışında bir meslekte bulunmak insanın hem mutluluğu hem de sağlığı açısından olumsuz etki yapar. Her insan iyi bir mesleğe sahip olmayı, severek çalışmayı ve başarılı olmayı ister. Zorla çalışılan bir iş, kazanç sağlama zorunluluğu ile sevilmeyen veya ilgi alanının dışında bir meslekte bulunmak insanın hem mutluluğu hem de sağlığı açısından olumsuz etki yapar.

Burçlarımız ve çeşitli gezegenler beynimizde değişik alanlarda belli bir kapasite meydana getirir. Buna göre bazı işleri yapmak, belli çalışma alanları bize kolay gelir. Bazı işleri ise yapabilmemiz zor veya imkansızdır.

Her burç ve gezegen enerjisine uygun olan meslekler farklı farklıdır. Bu özellik ve imkanların tanınması meslek seçimi, hobi veya boş zamanlarımızı değerlendirmemizde bize yol gösterecektir.

İç burç istidat kapasitemizi, yükselen burç ise kabiliyetimizi verdiğinden meslek seçiminde yükselen burç daha önemlidir. İç burcumuzun önerdiği işlere ilgi duyabiliriz ancak yeterince başarılı olabilmek için, yükselen burcumuzun bu konuda bizi destekleyip desteklemediğine dikkat etmeliyiz.

Meslek konusunda Burçların yanı sıra, özel beyin haritamızda yer alan gezegenlerin konumlan da önemlidir. Bazen haritamızda güçlü durumda bulunan bir gezegen bize uygun mesleği belirleyebilir. Gene bunun gibi 4. burcumuz sayılabilecek kuvvetli bir burç başarılı olabileceğimiz meslekleri belli eder. Başucunda veya onuncu evde bulunan bir gezegen de mesleki kapasitemizi gösterebilir.