Güzel Sözler Yalnızlık Mesajları

BURÇLARA GÖRE ANNELER

KOÇ

Çocukla çocuk olan, yaratıcı ve "masalcı" bir annedir. Mükemmel bir oyun arkadaşıdır. Disiplin sağlamak ister ama öfkesini de çabuk unutur.

BOĞA

Çocukları büyüdükçe biraz "tatlı sert" olsa da bu anneler şefkatli ve koruyucudur. Yıllar içinde çocuklar için iyi bir arkadaş kılacaktır.

İKİZLER

Çocuklarını çok sevmesine rağmen onların kendisini kısıtlamasına izin vermez. Çocukları da onu örnek alıp bağımsızlıklarına düşkün kişiler olur.

YENGEÇ

Fedakar bir anne, çocukları için kabuğundan çıkıp güvenilir bir sığınaktır. Bu da, çocuğun dış dünyaya uyumunu zorlaştırabilir.

ASLAN

Kendi hayatını yaşamaktan vazgeçmez. İş ve çocuk dengesini kurar. Çocuklarıyla arkadaş olur, oyunlar oynar. Ancak, söz dinlemeyi de öğretir.

BAŞAK

Çok çabuk çocuk sahibi olmaz. Ama, anne olduğunda da disiplinli ve titizdir. Çocuklar ona güvenir ve sevildiğini bilir.

TERAZİ

Onun için çocukları eşinden sonra gelir. Ama, çok sevecen ve şefkatli bir annedir. Gerektiğinde serttir. Çocuklar eşini dinlemezse öfkelenir.

AKREP

Çocuklarını sevmesine rağmen sevgisini gösteremeyebilir. Çocuklarının yüksek hedefleri olmasını ister. Ama, onların kusurlarını da görmez.

YAY

Çocuklar için iyi bir arkadaştır. Önceleri biraz korksa da bu işi iyi yapacaktır. Çocuklarının kendisi gibi dürüst ve neşeli olmalarını sağlar.

OĞLAK

Çocuklarıyla ilgilenir, onları dinlemek isteyecektir, ama öpücükler dağıtmayacaktır. Çocuklar özgürlükleri için mücadele ettiğinde gerginlik olabilir.

KOVA

Kendini o küçük insana adamak zor gelebilir. Sevgi gösterileri yapan bir anne değildir. Ama, ev ödevlerine yardım eden, eğlenceli bir kişidir.

BALIK

Küçüklüğünde mahrum kaldığı her şeye onların sahip olmasını ister. Aşırı hoşgörülü olması, disiplin kurmasını zorlaştırır.

   Tüm Burçlar
  • Koç   • Boğa   • İkizler    • Yengeç   • Aslan   • Başak   
  • Terazi    • Akrep    • Yay    • Oğlak    • Kova    • Balık
   Sevgi Nehri & Şiir Perisi Yahoo Grubu
      
Mail adresinize hergün güzel öyküler, eğlenceli yazılar, fıkralar, bilinmeyen yemek tarifleri ve tabiki şiirler gelsin istiyorsanız grubumuza katılın... Üyelerimize diğer gruplarda olduğu gibi çok fazla sayıda mail gönderilmeyecektir.. Günlük maksimum 10 mail gönderilecektir.. Bu da posta kutunuzun dolmasını engeller ve diğer maillerin size ulaşamama durumunu ortadan kaldırır.. Ayrıca mail adresleriniz kesinlikle 3. sahışlara verilmeyecektir.. Bu grubumuzun saygınlığının bir göstergesidir..

Üye olmanız için yapmanız gereken şey çok basittir aşağıdaki alana email adresinizi yazdıktan sonra Üye Ol butonuna tıklayınız sonra email adresinizi kontrol ediniz Yahoo'dan gelen ve konu kısmında Please confirm your request to join siirperisi yazan maili aynen reply-yanıtla yapınız.. İşte hepsi bu kadar.. Grubumuzdan istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.. Bazı maillistler gibi üyelikten çıkmak için zorlu prosedürler yerine getirmenize gerek yoktur.. Üyelikten çıkma işlemi otomatik olduğundan istediğiniz zaman kolayca grubumuzdan ayrılabilirsiniz...